BegeniSaatim.com - Hakkımızda

BegeniSaatim.com 2015 yılında kullanıma açılmıştır.Sitemiz açılırken karmaşıklık'tan öte daha düzenli,kullanışlı hale getirilme'ye özen gösterilmiştir.Günümüz'de aktif olan diğer rakip sitelerimiz'den bazılarına göre daha çok seçenek sunulmuştur. Bilindiği üzere diğer bazı siteler kullanıcıların hesaplarını çalma,virus bulaştırma vb.İşlemler uygulamaktadır.Hatalar, hesap çalma,virus bulaştırma vb. işlemlerBegeniSaatim.com sitesin'de kesinlikle bulunmamaktadır.BegeniSaatim.com sitesi ücretsiz hizmetler ve kalitesiyle kullanıcılarına güven sağlamıştır.BegeniSaatim.com sitesi birçok olmak üzere beğeni limit seçenekleriyle durum beğendirme hilesini aktif etmiştir. Ve bunun yanında fotoğraf beğendirme hilesi aynı şekilde aktif edilmiştir.Rakiplerin çoğalmasıylaBegeniSaatim.com sitesi yorum beğendirme ve yorum attırma uygulamalarını aktif etmiştir.Diğer siteler'de otomatik olan ID beğendirme işlemiBegeniSaatim.com sitesin'de manuel olarak uygulanmaktadır. Facebook durum beğendirme hilesi kullanarak paylaştığınız gönderilerini sınırsız beğendirebilirsiniz.Bu yüzden hesabınız tanınır halde fenomen olucaktır.Bunun Dezavantaj'ı yeni arkadaşlıklar vs.. Kazandırcaktır. Bir durum,fotoğraf beğendirme işlemi yaklaşık 2-3 saniye içinde gerçekleşiyor.BegeniSaatim.com, ekibi yeni olarak cinsiyet beğendirme işlemini aktif etmiştir.

Size Sunulan Bazı Özellikler!


Sisteme girdiğinizde durum beğendirme menüsüne tıklarsanız ilk 10 durumunuz otomatik olarak listelenir.İstediğiniz durumu yüzlerce kişi'ye beğendirebilirsiniz.


Sisteme girdiğinizde fotoğraf beğendirme menüsüne tıklarsanız fotoğraf albümünüz gelir.Beğendirmek istediğiniz albümü açmak için albümü listele butonu'na tıklayıp işlem yapabilirsiniz.


Sisteme girdiğinizde ıd ile beğendirme menüsüne tıklarsanız , beğendirmek istediğiniz gönderinin ID'ını alıp gönderinizi beğendirebilirsiniz.


Yorumları listelemek için , durum beğendirme menüsüne tıklayıp , paylaştığınız durumun altında ki , yorumları listele diyip istediğiniz durumun yorumlarını listeleyebilirsiniz.


Facebook takipçi attırma işlemlerinizi Buraya tıklayarak yapabilirsiniz.


Bu özellik bizim sitemizden kaldırıldı.Ancak dost sitemiz halen bu hizmeti vermek'te Buraya tıklayarak Yorum attırabilirsiniz.

Bu Site'yi yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.Gerçekten çok kullanışlı bir site başarılarınızın devamını diliyorum.

Mertcan Bulut

Kadın kullanıcılara beğendirme özelliği çok iyi olmuş.Teşekkürler :)

Tuğçe Yılmaz

Çok teşekkürler sık sık kullanıyorum.Beğeniler çok hızlı geliyor.Böyle devam edin :)

‎İsmail Aksoy‎